Dunlop SP Winter Response 2 195/65 R15 91 T - OKAZJE Oceń produkt:

od 199,26 PLN

oszczędzasz do 9%

 • Producent: Dunlop
 • Kategoria: Opony zimowe
 • Szerokość przekroju: 195
 • Wysokość profilu: 65
 • Średnica osadzenia: R15
 • Indeks nośności: 91
 • Indeks prędkości: T
 • Typ pojazdu: osobowy
 • Efektywność paliwowa: C
 • Poziom emisji hałasu: 69 dB
 • Przyczepność na mokrej nawierzchni: B
Dunlop SP Winter Response 2 zalety:
 • doskonała przyczepność w zakrętach
 • Niskie opory toczenia
 • znakomite prowadzenie na mokrej nawierzchni

Opona zimowa skonstruowana w celu utrzymania panowania nad pojazdem we wszelkich sytuacjach w trakcie jazdy w trakcie zimy. Model SP Winter Response jest oponą zimową, która oferuje przyczepność, udoskonaloną kontrolę, a także udoskonalone wartości reakcji podczas jazdy zimą w każdych warunkach.

Opona zimowa, która ukazuje dwa rodzaje lameli, które współpracują by zapewnić udoskonaloną stabilność, trakcję i kontrolę. Wypustki na barkach opony gwarantują ciąg trakcji i hamowania w trakcie gdy wysoka amplituda ostrza umieszczonego w środku wskaźnika zwiększa trakcję oraz niepodatność na ześlizgiwanie się w trakcie jazdy w zimowych warunkach. Opona zimowa została oznaczona symbolami „M+S" zgodnie z dyrektywą rady 92/23/EWG z 31 marca dotyczącą opon, pojazdów mechanicznych i ich przyczep.

Specjalny system osadzania obręczy. Wzmacnia połączenie opony z felgą, zwiększając precyzję prowadzenia. Analogicznie jak dłoń trzymająca kierownicę, połączenie to poprawia kontrolę nad pojazdem i zapewnia szczególnie dużo informacji o drodze.. Udoskonalone czucie drogi, pokaźniejsza stabilność i precyzja jazdy.

Mieszanka krzemionkowa. Mieszanka bieżnika wywodząca się z bieżników opon sportowych, gwarantuje wyjątkowo korzystną przyczepność stanowczo na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach.mocne strony nadzwyczajne hamowanie i przyspieszanie, spora przyczepność na mokrych nawierzchniach i w niskich temperaturach, niski współczynnik zużycia.

Bezszwowa opaska nylonowa (JLB). technika hybrydowej osnowy ograniczająca zniekształcenia na obwodzie opony przy pokaźnych szybkościach.mocne strony idealna stabilność w trakcie prędkiej jazdy, płynne i równomierne zużycie.

Asymetryczny wzór bieżnika. Asymetryczna konstrukcja bieżnika powoduje, iż opona ulepszone prowadzenie i pokaźniejszą oporność na aquaplaning. Ciągłe centralne żebro ulepsza stabilność i precyzję jazdy. Asymetryczne rozmieszczenie rowków ulepsza przyczepność na mokrej i suchej nawierzchni. Lepsze zachowanie w jeździe na wprost i na zakrętach, większa niepodatność na aquaplaning.

System różnych lamelek. Pogoda zimą może być szczególnie zróżnicowana. Jednak każde warunki, od zimnej i suchej nawierzchni po mroźny śnieg czy śnieg z deszczem, stawiają oponom wysokie wymogi. Rozmaite warianty lameli stosowane w oponach Dunlop, dopasowane do rozmaitych rodzajów zimowej nawierzchni, pozwalają sprawnie zmierzyć się z tymi wyzwaniami.mocne strony jednolite zachowanie w każdych zimowych warunkach pogodowych.

Bieżnik wielokątowy (Multi Radius Tread). Bieżnik wielokątowy wykorzystuje dziesięć różnych promieni, co zapewnia większą precyzję prowadzenia. Taka budowa sprawia niezwykle równomierne rozkładanie się ciśnienia na całej powierzchni styku opony z nawierzchnią. Efekt to łagodniejsze wchodzenie w zakręt z prostej, co zezwala na skrupulatniejsze i postępowe reagowanie.zalety wyraźnie lepsza kontrola nad zmianą powierzchni kontaktu opony z jezdnią we wszystkich warunkach, lepsze wyczucie drogi w trakcie jazdy na suchych i mokrych nawierzchniach, a także większa kontrola przy pokonywaniu zakrętów.

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Opony zimowe